Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

20:19
Konec zápasu Oba týmy hrály velmi špatně. Viděli jsme podprůměrné utkání, které skončilo zaslouženě bez branek. Přejeme dobrou noc!
20:18
90. minuta: Volešák centroval do vápna, ale Šenkeřýk na míč nedosáhl. Zápas končí. Znovu bez branek.
20:15
89. minuta: Na hřiště se dostal i Šenkeřýk. Střídá Ivanu.
20:13
87. minuta: Závar před brankou Slavie. Vaniak je ale stále bez práce.
20:11
85. minuta: Vladavič se prezentoval střelou z dálky vysoko nad brnku Vaniaka.
20:08
83. minuta: Dvojté střídání. Volešák střídá Šventa. Za domácí půjde do hry útočník Štyvar místo Rilkeho.
20:06
80. minuta: Slavii zachraňoval kapitán Brabec. Na poslední chvíli odvrazel nebezpečný centr na roh. Po něm pak Adauto přestřelil branku.
20:05
79. minuta: Krajčík dostal žlutou za oplácení. Může být rád, že neputoval předčasně pod sprchy.
20:02
77. minuta: Žilina se na chvilku usadila na úrovni velkého vápna soupeře, ale jejich kace skončila ofsajdem.
20:01
76. minuta: Necid znovu kousek od šance. Pas vyslal Latka, ale střelci Slavie chyběl krok k zakončení.
20:00
75. minuta: Necid v náznaku šance. Ovšem místo toho, aby se do centru položil z první, snažil se jej zpracovat a na míč nedosáhl.
19:57
72. minuta: Slavia poprvé střídá. Jarolíma nahradil Janda.
19:57
71. minuta: První žlutá na straně domácích. Dostal ji Leitner.
19:52
66. minuta: Slavia zahrává nebezpečný přímák. Ale Belaid jej poslal přesně do míst, kde stál gólman.
19:51
Domácí nyní pozorně brání, nehávají Slavii útočit a jsou nebezpeční z brejků.
19:49
63. minuta: Žlutou kartu dostal i druhý útočník Slavie - Tomáš Necid
19:45
59. minuta: Adauto zahodil stoprocentní gólovku Bývalý útočník Slavie byl k sešívaným milosrdný. Sám na malém vápně poslal míč vedle branky.
19:40
56. minuta: Necid byl při útoku faulován, ale rozhodčí to přehlédl. Rychlý protiútok Žiliny zakončil Adauto nastřelením Suchého.
19:39
54. minuta: Slávisté se dostali k dobré akci, ale Latka zakončoval slabě a nepřesně.
19:37
52. minuta: Jež pálil z otočky z velkého vápna, mířil naštěstí přímo do Vaniaka.