Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

12:06
STUTTGART - Kuriózní situace se stala během středečního zápasu Ligy mistrů mezi Stuttgartem a Unireou Urziceni, ve které oba týmy bojovaly o postup do osmifinále soutěže. Zkušený reprezentační brankář domácího týmu Jens Lehmann již nevydržel čekat na přestávku a tak se vymočil za reklamní panely za brankou.

Celá úsměvná situace se stala v 18. minutě zápasu 6. kola základních skupin Ligy mistrů, když již domácí Stuttgart vedl nad Urzicenou 3:0. Lehmann byl podle vlastních slov nervózní a tak si potřeboval odskočit, do poločasové přestávky bylo ale ještě daleko.

LEHMANNOVA MOČÍCÍ PAUZA:

"Hodně mi to připomíná Tour de France. Někdy prostě sportovci nemají jinou možnost," řekl k celému vtipnému momentu manažer Stuttgartu Horst Heldt a připomněl tak hromadné "močící přestávky" při cyklistických závodech.