15:25
MOHUČ - Německý brankář Stuttgartu Jens Lehmann má týden po močení během zápasu Ligy mistrů na krku další problémy. S vlastním týmem se hádá o milionovou pokutu, během víkendového zápasu Stuttgartu v Mohučí se nechal vyloučit a přispěl k remíze 1:1. Po zápase navíc sebral fanouškovi sluneční brýle, které mu odmítal vrátit.

Jens Lehmann. foto: Reuters

Průšvihy nad průšvihy kupí v posledních týdnech zkušený německý brankář Jens Lehmann, který momentálně chytá za Stuttgart. Německý velkoklub se trápí a v současnosti se pohybuje v sestupových vodách a čtyřicetiletý gólman příliš svému klubu nepomáhá.

VYLOUČENÍ JENSE LEHMANNA:

Nejprve kritizoval vedení, za což mu hrozí milionová pokuta, minulý víkend močil během utkání - VÍCE ZDE a v 90. minutě za stavu 1:0 pro Stuttgart se nechal hloupě vyloučit na půdě Mohuče.

Nejprve do něj vrazil útočník soupeře Bance, rozhodčí to ale přestupek nechal bez povšimnutí. To horkokrevného brankáře naštvalo a rozhodl se oplácet. Jeho faul ale již sudí viděl a Lehmann se musel pakovat ze hřiště. Domácí zásluhou Polanskiho z penalty vyrovnali na konečných 1:1.

Svou frustraci si Lehmann vybil po zápase na jednom z fanoušků. Nejprve se s ním odmítl bavit, poté jej "učitelsky" poplácal po tváři a následně se dal na odchod s jeho brýlemi v ruce. Téměř půl minuty jej musel muž přemlouvat, aby mu brýle vrátil. Když tak otrávený bývalý německý reprezentanční brankář učinil, předal brýle do ruky někomu jinému.