Čtvrtý hřebíček do sparťanské rakve v podání Šenkeříka.
19:13
Já jsem tak šťastný!
19:03
Opravuji svůj předešlý komentář. Defenestrace je málo. Vedení, trenér i hráči by měli dát okamžitou výpověď. Trapné, ubohé, žalostné a bídné vystoupení "Železné Sparty"!
19:01
90. + 3. minuta: Slavia zásluhou Šenkeříka dokonává popravu Sparty - 1:4.
18:58
Třetí branka Slavie, podívejte se:
19:01
90. minuta: Slavia směřuje k zasloužené výhře. Již se hraje nastavení.
18:54
Zápas směřuje k další ostudě Sparty. Jak hluboko ještě tento kdysi dominantní celek české ligy musí klesnout, aby s tím na Spartě začali něco dělat?! Tohle není Sparta! Tak si říkám, škoda, že nejsme ve středověku. Nechtělo by to na Letné obdobu pražské defenstrace???
18:52
84. minuta: Jarolíma nahrazuje čerstvý brejkový hráč Šenkeřík. Do hry se vkrádá domácí nervozita a oboustranně zbytečné fauly i nepřesnosti.
18:51
82. minuta: Poslední střídání na straně domácích. Kamila Vacka nahrazuje další útočník Jan Holenda.
18:47
79. minuta: Jarolím posiluje defenzivu. Jaroslava Černého nahrazuje stoper Martin Latka.
18:48
Šmíca prostě přišel, viděl a zvítězil!
18:43
77. minuta: Sparťané jsou v platonickém tlaku, kromě dvou rohů z toho ale nic nebylo.
18:41
72. minuta: Sparťané pokračují v kung-fu tradici této sezóně. Tentokrát parťáka Kladrubského napodobil mladík Vacek, jeho obětí se stal Belaid.
18:38

69. minuta: Spravedlnost nezůstala slepá. Míč putuje po ose Belaid-Krajčík-Šmicer a je to 1:3. A zakončovující Šmicer tentokrát v ofsajdu byl. Vladimír Šmicer v zápětí opouští hřiště, nahrazuje jej Janda.

18:35
Rozhodčí hrozí ukončením zápasu. Z obou táborů se ozývají pokřiky, které na stadionu nemají co dělat.
18:38
Zápas sleduje vyprodaná Letná. Byla by škoda, aby skupinky méně inteligentnějších jedinců zkazili většině pěkný fotbalový zážitek.
18:34
Klasický kolorit, Slávisté brečí a brečí. Rozhodčí jsou jen lidí, nejsou neomylní.
18:33
64. minuta: Oba čerství hráči jsou již na hřišti, Sparta má roh.
18:32
63. minuta: Slávisté v další šanci, Kozáčik na místě.