SLEDUJTE ON-LINE POSLEDNÍ UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ SKUPINY EVROPSKÉ LIGY!
90. minuta
Zápas končí, především pak sparťanské trápení. Děkuji Vám za pozornost a pokud možno příjemnou středeční noc.
88. minuta
Dal o sobě vědět nový muž na hřišti, Ailton. Vyškolil Hohenedera a jen těsně minul Blažkovo břevno.

Nepřehlédněte

Fotbalisté Sparty potřebují vyhrát, pokud chtějí poprvé od sezony 2003/2004 přezimovat v pohárové Evropě... TABULKA SKUPINY: 1. PSV 5 3 2 0 - 11bodů, 2. Sparta 5 2 1 2 - 7b., 3. Kodaň 5 2 1 2 - 7b., 4. Kluž 5 1 0 4 - 3b... Při rovnosti bodů rozhoduje jako první kritérium vzájemná bilance, Kodaň první zápas doma nad Spartou vyhrála 1:0.
83. minuta
Hosté kontrolují jasně vývoj zápasu, domácí by se již nejraději viděli v kabině. Téměř nikdo se pořádně nehýbe, chybí tomu šťáva.
80. minuta
Další souboj Blažek-N´Doye skončil opět vítězně pro domácího brankáře.
77. minuta
Šance N´Doyeho na hattrick, Blažek ale jeho střelu skvěle lapil.
71. minuta
Vingaarda střídá Libor Sionko.
70. minuta
Zeman umístil střelu k tyči, chyběla ji ale větší razance a výška, Wiland ji krásně vyrazil.
69. minuta
Kadlec je faulován na hraně vápna. Jak dopadne standardka?
22:30
Dnešní návštěva na Letné je úchvatná na datum i počasí - 17 151. Domácí hráči je ale potěšit zatím nedovedli.
66. minuta
Zraněného Wilfrieda nahrazuje Jirouš. Z přímáku trefil Kucka jen střed branky, Wilanda tato střela ani nezahřála.
65. minuta
Další hloupý zákrok zezadu. Tentokrát na straně hostí, N´Doye dostává také žlutou kartu.
64. minuta
Na hřišti se nyní vůbec nic zajímavého neděje, hosté si hrají, sparťané nejsou schopni alespoň zpracovat míč.
60. minuta
Sparta je v totálním rozkladu. Pamič dostává za "stupidní" faul na polovině hřiště druhou žlutou a tím pádem i červenou kartu.
59. minuta
Na domácích je obrovská deka a nejde jen o sníh. Pamič netrefil lehký míč a poslal do šance opět hosty, Hutchinson zpoza vápna jen těsně minul.
56. minuta
Spolu s hráči zamrzli také fanoušci, na Letné by se dal údiv krájet. Občas by bylo možno zaslechnout i spadnout špendlík.
54. minuta
Gronkjaer! Hosté vedou 3:0. A je rozhodnuto.
53. minuta
Blažek nebo Gronkjaer?
52. minuta
Dnes nevýrazného Kamila Vacka nahrazuje domácí ofenzivní žolík Václav Kadlec. Pomůže to. Hosté se nyní stáhli a vyrážejí do nebezpečných kontrů. Nyní N´Doye obehrál Hohenedera a bude to penalta!!!!