Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

22:38
Domácí z tlaku nakonec nic nevytěžili. Aston Villa předvedla vyspělý výkon a objektivně řečeno - vyhrála zaslouženě.
22:33
90. + 2.: Domácí drtivě tlačí, nejprve ale zaváhal Jarolím při střelbě zpoza vápna, poté po parádě Belaida chyběl Tavaresovi krok ke střele.
22:32
90. minuta: Nastavovat se budou tři minuty.
22:30
89. minuta: První střídání hostí. Na hřiště se podívá kapitán Villans Gareth Barry, nahradil unaveného Agbonlahora.
22:24
85. minuta: Čeká nás poslední pětiminutovka + nastavení. Domácím jako by již docházeli síly. Hostující brankář dostal za zdržování žlutou kartu.
22:21
80. minuta: DOMÁCÍ SPÁLILI DALŠÍ TUTOVKU. Nejprve zaváhal ve vápně Šenkeřík, po něm také Necid. I tak na gólovky vedou hosté 5:3.
22:20
78. minuta: Hosté opět zahrozili, agilní Young připravil šanci Sidvwellovi, ten netrefil snadný míč v malém pokutovém území.
22:11
77. minuta: Poslední minuty se hraje především mezi oběma pokutovými územími. Domácím jako by po úvodním tlaku ve druhém poločase docházeli síly.
22:09
68. minuta: DALŠÍ GÓLOVKA DOMÁCÍCH! Necidově hlavičce chyběly centimetry. Hosté hrají až příliš staticky a profesorsky.
22:08
66. minuta: Hubáčka střídá Šenkeřík. Domácí kouč již nemůže střídat. Hostující O´Neill ještě ke střídání nesáhl.
22:07
64. minuta: KONEČNĚ! Do obrovské šance se vřítil zprava Černý, hostující brankář skvěle vykryl prostor a jeho tvrdou střelu vyrazil.
22:05
63. minuta: Střílený centr Krajčíka napříc vápnem se s žádným spoluhráčem nepotkal.
21:59
První čtvrthodinka druhého poločasu zatím nic velkého nepřinesl.
21:56
56. minuta: Slávisté zahrávají třetí roh, a díky Sidwellově hlavě hned další. Hosté se bez problémů ubránili.
21:50
51. minuta: Slavia je v úvodu druhého poločasu aktivnější, do stoprocentních šancí se ovšem není schopna propracovat. Bez pohybu a rychlosti to totiž nepůjde.
21:49
47. minuta: Hosté pokračují tak jak skončili v první půli, nebezpečnými akcemi. Domácí kontrují rohem a šancí Brabce.
21:48
Trenér Jarolím sáhl k dalšímu střídání, Volešáka nahradil Belaid.
21:34
Druhý poločas právě začal.
21:32
První poločas skončil. Hosté byli od 15. minuty jasně lepší, svou převahu vyjádřili nakonec "pouze" jednou brankou. Pokud se Slavia ve druhé půli nezlepší, poprvé v Edenu padne.