ČESKO - UKRAJINA 4:0, přátelské utkání
Utkání právě skončilo. Český tým porazil v přátelském utkání 4:0 Ukrajinu. Dva góly dal Kadlec, pak se prosadili Rezek a Kolář.
89. minuta
Butko chce po nastřelení Pudilovy ruky penaltu. U sudího však s protestem neuspěl.
87. minuta
Zápas už se dohrává bez většího zapálení. Češi si přihrávají kolem půlící čáry.
84. minuta
Ukrajina
Ukrajinci neproměnili další gólovou šanci. Po chybném výběhu Drobného na Šinděra zívala prázdná brána. Přesto přestřelil.
82. minuta
Ukrajina
S ukrytou střelou Jarmolenka měl Drobný problémy, ale nakonec míč zkrotil. Při následné akci ukrajinský záložník branku netrefil.
79. minuta
Bílkův výběr jednoznačně kontroluje hru. Drží míč na kopačkách a snaží se o pátý gól v soupeřově síti.
74. minuta
Snad poprvé v utkání se Letnou nese pokřik: "Češi! Češi!"
72. minuta
Ukrajina
Voronin patičkou uvolnil Ševčuka, který uvnitř českého vápna vypálil. Drobný pokus pouze vyrazil pod nohy Děviče, ten ale z malého vápně nečekaně přestřelil.
70. minuta
Vacek se snažil obstřelit hostující obránce. Míč ale šel vysoko nad břevnem.
70. minuta
Voronin zakládá ukrajinský útok. Akce končí po nepřesné přihrávce. Pudil vhazuje out.
68. minuta
Hřiště opouští Daniel Kolář, který se v 51. minutě dočkal premiérové branky v národním dresu. Jeho místo zaujme Kamil Vacek, záložník italského Chieva.
66. minuta
Rezek přízemním centrem našel Lafatu, který balon nezpracoval a přišel o něj. Ukrajinci se osvobozují dlouhým nákopem.
63. minuta
Na druhé straně Lafata neprostřelil Tymoščuka a domácí hází out.
62. minuta
Ukrajina
Děvič obelstil Kadlece a následně upadl. Dožadoval se pokutového kopu, sudí ale hru nepřerušil.
62. minuta
Češi aktivně napadají a Ukrajinci mají velké problémy s rozehrávkou. Jsou pod velkým tlakem.
60. minuta
Na Pospěchův centr si nabíhal Lafata. Forvard si ovšem nepohlídal postavení mimo hru.
58. minuta
Střídání českých útočníků. Hřiště opuští Pekhart, nahradé ho jablonecký Lafata.
58. minuta
Češi opět v úvodu poločasu dominují. Drží míč na svých kopačkách a kontrolují hru.
51. minuta
gól
Češi už vedou 4:0! Pudil využil výhodu po faulu na Pekharta a unikl po levé straně. Poté přihrál do vápna Kolářovi, který po zpracování rozvlnil síť počtvrté.