Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

22:17
Zápas skončil, Češi vyhráli zaslouženě 3:0. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemnou listopadovou noc.
22:14
90. minuta: Další průnik Pospěcha po křídle, ve vápně byl na správném místě opět Necid, ovšem tentokrát z halfvoleje přestřelil.
22:14
88. minuta: Češi zahrávali již 13. roh!
22:13
87. minuta: Poslední střídání domácích. Rinaldi nahradí Vitaioliho.
22:07
Góóól! 84. minuta: Tomáš Necid si reprezentační debut osladil gólem. Dvanáctý roh Česka byl využit. "Necka" si na penalte poodstoupil, zpracoval míč na hrudi a z voleje vypálil přesně.
22:05
81. minuta: Cibelli nahradí Maraniho. Zahraje si také Roman Bednář, které nastoupil místo Milana Baroše.
22:04
79. minuta: Poprvé se ukazuje Tomáš Necid, jeho centr po pěkné samostatné akci se k Barošovi nedostal.
22:02
77. minuta: Jedenáctý rohový kop skončil nepřesnou hlavičkou agilního Baroše.
21:57
75. minuta: VELKÁ ŠANCE!!! Kolmicí vyslal Sionko Baroše, ten míč na malém vápně podržel, přiťuknul dobíhajícímu Sionkovi, ten technickou střelu brankáře domácích neprostřelil. Z následného rohu Češi nic nevytěžili.
21:53
70. minuta: Andreini nahrazuje Muccioliho. A Jana Poláka David Jarolím.
21:49
66. minuta: Baroš dal gól, ten ovšem neplatí. Pospěch se dostal předtím s míčem do autu. Následně Petr Rada poprvé střídá. Na hřišti se objevuje Tomáš Necid. Nahrazuje Martina Fenina.
21:48
Češi se konečně baví fotbalem, začali se jim dařit kombinace. Jen ta koncovka.
21:42
60. minuta: VELKÁ ŠANCE!!! Po pěkné kombinaci českých fotbalistů se do zakončení dostal Šírl, přelobovat z hranice malého vápna domácího vyběhnuvšího brankáře se mu nepovedlo.
21:38
Góóóól! 53. minuta: Krásnou akci založil kolmicí Sionko na Šírla, ten potáhl do vápna, přihrál pod sebe, Fenin míč trefil, Pospěch zpoza vápna již nikoliv a krásně se trefil do šibenice. Byla to jeho první reprezentační trefa.
21:36
52. minuta: Házenkářské obléhání sanmarinské branky zakončil nepřesným centrem Jankulovski.
21:33
Góóóól! 47. minuta: Po prvním přesném centru z přímého kopu Jankulovského se trefil Radoslav Kováč.
21:31
Začal druhý poločas.
21:17
První poločas skončil. Češi měli po ospalém začátku místy drtivý tlak, ovšem díky špatné koncovce je stav stále 0:0. Navíc byla hostům odepřena penalta za jasné držení Fenina domácím obránce. Naopak ten dostal za nechtěný úder do obličeje sanmarinského obránce žlutou kartu. Jak vyrukovat do druhého poločasu? Hrát na 4 beky vzadu je zbytečný luxus. Možná by pomohlo nasazení Romana Bednáře, který by svou postavou mohl domácím fotbalistům dělat problémy. A uvolňovat rychlíky Fenina a Baroše.
21:15
45. minuta: VELKÁ ŠANCE!!! Osmý roh českých hráčů byl nejnebezpečnější. Na přední tyči jeho centr těsně minul Ujfaluši, z následného závaru zpoza vápna minul Jankulovského volej těsně levou tyč domácího brankáře.
21:14
44. minuta: Další šance našich. Zakončil ji nepřesnou střelou z hranice vápna Sionko, poté co utekl míč Polákovi.