DUELY ZÁVĚREČNÉHO KOLA SKUPINY A SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
17:53
Zápas končí také na stadionu v Bloemfonteinu, Jihoafričané soupeře parádně přehráli Francouze, bohužel ale nedokázal především Mphela využít a když Malouda snížil, bylo jasno. Domácí ale na turnaji narozdíl od Francouzů ostudu neudělali. Další reportáž vám přineseme již za dvě hodiny z večerních duelů skupiny B. Zatím vám děkuji za pozornost.
17:52
Uruguay - Mexiko 1:0, gól vstřelil Suaréz.
90. + 2. minuta
JAR
Krásná akce Jihoafričanů, Tshabalala byl sám před Llorisem, ale nedokázal jej propálit, na dorážku již nedosáhl.
90. minuta
Již se hrají nastavení, do dalších bojů na 99% postoupí Uruguay a Mexiko, to v osmifinále narazí s největší pravděpodobností na rozjetou Argentinu.
88. minuta
Uruguay
Uruguayec Cavani se zbavil dvou protihráčů a ze třiceti metrů vypálil. Jeho rána nadělala nečekaně velké problémy brankáři Pérezovi - míč mu vypadl a došoural se na rohový kop.
83. minuta
důležité
Vypadá to, že všechny čtyři týmy jsou perfektně informovány o vývoji skóre. Uruguayci za posledních patnáct minut přelezli půlku sotva dvakrát, Jihoafričanům zdá se, docházejí již síly.
75. minuta
Mexiko kontroluje hru, stejně tak se již do velkých šancí nedostávají ani domácí Jihoafričané. Vypadá to na očekávaný scénář - postup Uruguaye a Mexika.
70. minuta
gól
Góóóól! Francie snižuje. Ribéry se vyhnul ofsajdu, stihl nahrát před prázdnou branku na Maloudu a ten střílí gól.
69. minuta
JAR
Nomwethe nahrazuje Parkera, povede se mu vedle agilního Mphely lépe?
64. minuta
Mexiko
V obrovské šanci se objevil před uruguayskou brankou stoper Rodriguéz, sám nikým neatakován ale hlavičkoval mimo.
63. minuta
JAR
Mphela se tlačil zprava do další šance, ale atakován obráncem nezakončil přesně.
58. minuta
JAR
Další velká šance Mphely, ale Lloris vyrazil na roh. Na druhé straně zahrozil Ribéry, jeho střela ale mířila do nebes.
55. minuta
Cissého nahradil Henry, střídají i domácí, Ngcongcu nahrazuje Gaxa.
54. minuta
Uruguay
V obrovské šanci se ocitl Forlán, ale do jeho střelu z deseti metrů padli dva mexičtí obránci a srazili jeho střelu na roh.
52. minuta
JAR
Nádherná akce Jihoafričanů. Tshabalala parádní kolmicí vyslal Mphelu, ale ten trefil jen spojnici tyče a břevna francouzské branky.
52. minuta
důležité

Ani na jednom ze stadionů se nyní neděje nic důležitého. Jihoafričané vyčkávají, ve druhém duelu teprve nyní pořádně přešli Mexičané půlku.

• Mexiko - Uruguay (zraněný Perez)

Mexiko - Uruguay (zraněný Perez) / Autor: Reuters

46. minuta
důležité
Druhé půle začala také v Bloenfonteinu, změnu udělal také kouč Francie, když Gignaca vystřídal Malouda.
46. minuta
Druhý poločas Uruguay-Mexiko začal, Mexičané udělali jednu změnu v sestavě. Přišel Barrera místo Guardada.
45. minuta
důležité
Poločas skončil také v Bloemfonteinu, ve hře jsou dva góly. Pokud nyní JAR ještě skóruje a Mexiko by ještě jednou inkasovalo, postupují domácí Bafana Bafana!