18:57
A ten právě přichází. Manchester předvedl slušný výkon, zatímco Chelsea zcela vyhořela. Konečný výsledek tento rozdíl jen potvrzuje. Děkuji za pozornost a těším se na další zápasy.
18:56
90. minuta: Zápas se už jen dohrává. Chelsea je naprosot zdecimovaná a čeká na konečný hvizd.
18:49
87. minuta: Gól!!! Chelsea pije kalich hořkosti do dna. Ronaldo rozehrál ze strany přímý kop a Berbatov bez problémů prostřelil Čecha. Obrana znovu jen přihlížela.
18:46
83. minuta: Ronaldo sám proti Čechovi nezváhal. Znovu se však pískal ofsajd.
18:41
79. minuita: Rooney se dral do samostatného úniku. Carvalho ho držel za dres, ale nakonec se pískal ofsajd.
18:38
75. minuta: Na Old Traffor už se slaví. Všichni vidí, že Chelsea je naprosto neschopná s výsledkem cokoliv udělat. Její útočení je těžkopádné a be nápadu.
18:25
63. minuta: Gól!!! Evra skvěle nacentroval. Nehlídaný Berbatov ještě míč nezasáhl, ale Ronney z malého vápna překonal bezmocného Čecha. 2:0.
18:24
61. minuta: Jedna z mála akcí, která vypadla nadějně. Po přihrávce Ronalda se ale Berbatov mezi dvěma obránci neprosadil.
18:18
56. minuta: Závar na úrovni velkého vápna zakončil Mikel střelou, která se stočila až do autu.
18:16
54. minuta: Ronaldo si na levé straně pohrál se dvěma hráči Chelsea a poslal centr, který za všeobecného přihlížení jen tak prolétl pokutovým územím.
18:10
Do druhé části vstoupila logicky aktivněji Chlesea, ale zatím se do vyložené šance nedostává.
18:08
Je tu druhý poločas. Do něho trenér Chelsea Scolari poslal druhého útočníka - Anelku.
17:49
46. minuta: Gól!!! Domácí rozehráli roh znovu a i tentokrát rozvlinili síť. Gólová halvička Vidiče platí.
17:48
45. minuta: Manchester teď ostřeloval branku Čecha. Po sérii odrazů se kopal roh. Po něm se trefil Ronaldo, ale rozhodčí jej nehcal opakovat.
17:46
44. minuta: Velmi agilní Park.-ji Song se dostal do velké šnace. Po přihrávce Berbatova však trefil jen obětavého Terryho.
17:42
39. minuta: V současné době se hraje velmi dobrý fotbal, ale obrany jsou stále lepší útočníků.
17:35
32. mituna: Šnace i na druhé straně. Ballack střílel a prodlužoval ještě Drorgba. Van der Saar v pohodě.
17:33
31. minuta: Velká šance domácích. Evra potáhl míč. Přihrál Roneymu, který ještě prodloužil na Berbatova, toho vychytal Čech.
17:31
28. minuta: Dvě žluté karty pro Portugalce Ronalda a Carvalha za vzíjemnou slovní přestřelku.
17:30
27. minuta: Druhou žlutou katu vyfasoval Bosingwa