Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Jágr a spol. padli. Rangers potvrdili dominanci

22:00aktualizováno  6. února 0:03
Hokejisté New Yorku Rangers vyhráli na domácím ledě nad Philadelphií Flyers 5:2. Nejlepší hvězdou utkání byl vyhlášen Slovák Marián Gáborík za gól a dvě nahrávky. Z Čechů bodoval jen Jakub Voráček za asistenci. Domácí zároveň potvrdili pověst nejlepšího celku NHL.

New York Rangers - Philadelphia Flyers (Gáborík) foto: Reuters

Rangers uspěli s divizním rivalem a pojistili si první místo v konferenci i celé soutěže.

Jakub Voráček asistoval u vyrovnávací branky na 1:1, když přes polovinu hřiště našel za domácí obranou zapomenutého Schenna, který v samostatném úniku Lundqvista překonal.

Rozhodující gól si připsal domácí obránce Del Zotto, když ve třetí třetině půl minuty po vyrovnání Simmondse na 2:2 opět vrátil domácím vedením. Pak už jen Dubinsky a Fedotěnko pojistili vítězství "Jezdců".