23:53
Utkání končí - Barcelona vyhrála zaslouženě 2:0, hosty dlouho držel brankář Casillas. Katalánci tak vedou ligu před pátým Realem již o 12 bodů, hosté navíc mohou ještě v tabulce klesnou níže. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
23:52
90. + 1. minuta: Messi dostává také žlutou kartu.
23:51
90. + 1. minuta: Góóóóóóól!!!!!!!! Henry běží s Messim dva na jednoho a druhý jmenovaný střílí branku - navíc se zranil Cannavaro.
23:50
90. minuta: Keita nahrazuje Xaviho.
23:49
90. minuta: Nervózní Casillas dostává žlutou kartu.
23:47
88. minuta: Eto´a nahrazuje Hleb.
23:43
83. minuta: Eto´o dostává žlutou kartu za svlečení dresu.
23:38
83. minuta: Góóóóóóól!!!!!!!! Barcelona zaslouženě vede, po rohu po Puyolově hlavičce dorazil stehnem míč do sítě Eto´o.
23:36
78. minuta: Po narážečce Raúla se mohl stát hrdinou zápasu Palanca, ale Valdése neprostřelil.
23:18
Utkání sleduje 96 059 fanoušků na stadionu Camp Nou (plná kapacita je 98 772 míst).
23:35
77. minuta: Higuaína nahrazuje Van der Vaart, hostující kouč již nemůže střídat, to domácí má ještě 2 možnosti.
23:33
75. minuta: Casillas vyběhl až k postranní čáře, Henry jej málel o míč obral. Barcelona zvyšuje obrátky, hráči Realu nestíhají.
23:32
72. minuta: Hosté střídají, defenzivní štít Javi García nahrazuje Gutiho.
23:30
72. minuta: Eto´o páli zpoza vápna, skvělý Casillas si poté poradil také s dorážkou Messiho.
23:29
70. minuta: Casillas Eto´a vychytal - stav je stále 0:0! Hostující brankář vystihl směr střely Eto´a. Ta byla umístěná i razantní.
23:27
69. minuta: Salgado dostává žlutou kartu za faul na Busquétse - PENALTA!!!
23:24
67. minuta: Minutový obrovský nápor, v šancích Henry, Touré, Eto´o a Messi, vše nakonec dopadlo pro hosty dobře.
23:22
63. minuta: Gudjohnsena nahrazuje Busquéts.
23:14
56. minuta: V šanci opět útočné tri Barcelony. Vše končí fotbalovou parádou Eto´o, jeho volej z výskoku z rohu šestnáctky skončil těsně nad břevnem.