Diskuze

Slavia doma podlehla Aston Ville

Domácí premiéra v základní skupině Poháru UEFA se sešívaným především v prvním poločase příliš nepovedla. Hosté z ostrovů zcela ovládli prvních 45 minut hry, nakonec se dostal ale jen do jednogólového vedení. To Villans udrželi až do konce, přestože ve druhé půli hosté hráli až příliš profesorsky a slávisté jejich sebevědomí mohli potrestat minimálně vyrovnáním. Nestalo se, zápas skončil 0:1.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

tažký súper

aston v. je moc silná, ale kto  je v takej súťaži nemôže byť slabý.

Žilina prehrala v Ajaxom s  1:0.

0 0
možnosti

kampelicka

7. 11. 2008 10:07
deset neni patnact

Jeste pred 20 lety mela federalni liga mezinarodni charakter ... Tam byli mezinarodni zapasy na dennim poradku ... :-)

0 0
možnosti

kampelicka

7. 11. 2008 10:06
Deprese fanousku po rozpadu federalni ligy

Dusledky se projevuji po 20 letech .. Doted se jeste jelo na CSSR talentech..

c)       hrát bez záludných faulů a trapného herectví

d)       alespoň kamuflovat touhu po vítězství - jsou to vesměs neumětelové , namyšleí a arogantní , vzhledem k tomu , jak jsou placení ( za to hov.o  co předvádějí na hřišti ) nemají žádný motiv - odevšad jim trčí pětitisícovky , tak co by se namáhali . Na mistrovství světa určitě nepostoupíme . Trenér Rada je snad komorník , ale neumí vůbec nic a hráči ho nerespektují . Chválit mužstvo za katastrofální výkon proti outsiderovi , svědčí o tom , že trenér leze do zadku svým hráčům !!! Samozřejmě , že Košťálův a mokrého ČMFS JE KATASTROFA SAMA PRO SEBE A TAM TO TAKÉ ZAČÍNÁ I KONČÍ ( SPARTA ;-D;-DcHOVANEC !!Rv!!