V sobotu od 20:30 nás čeká klíčový zápas proti Slovensku!
22:29
Děkujeme všem fanouškům za příspěvky. Výherce dresu vybereme ještě dnes.
22:20
Utkání končí, Slovensko se rozešlo pro velmi zajímavém a bojovném souboji s Českem smírně 2:2. Přejeme vám příjemný zbytek sobotní noci.

Nepřehlédněte

92. minuta
Posledních třicet vteřin, zápas spěje k remíze.
91. minuta
Necidova hlavička konči v náruči Muchy.
90. minuta
Češi obléhají branku domácích, centry z krajů zatím ke gólu nevedou. Rozhodčí nastavuje tři minuty.
88. minuta
U kolmice Baroše na Necida byl o chvíli dříve než český útočník gólman Mucha.
87. minuta
Domácí střídají, Jendrišek nahrazuje Hološka. Právě střídající hráč dal na Letné druhý gól Slováků.
A na Tehelném poli zní "Češi, Češi, Češi"!!!! Ještě jeden, čas na gól je.
22:11
Mářa neopomíná připomenout, že taťka gólem oslavil mimčo.
84. minuta
Góóóóóóól!!!! Baroš vyrovnává po rohu Plašila, dorazil do branky střelu obránce Ďuricy.
83. minuta
Štajnera nahrazuje Václav Svěrkoš.
81. minuta
Hübschmann fauloval Saparu a domácí mají čas na to, odpočinout si. A Marek Čech následně střídá střelce prvního slovenského střelce Stanislava Šestáka.
81. minuta
Štajnerův centr končí v náruči Muchy.
79. minuta
Házenkářské obléhání soupeřovy branky končí zblokovanou střelou Baroše. Češi soupeře tlačí, každý hráč jede naplno, ale zatím bez efektu.
76. minuta
Z přímého kopu nezapršelo, ale Ďuricovo objetí Baroše ve vápně volalo také po penaltě.
75. minuta
Hamšík je vyloučen! Po žluté kartě za radost po gólu dostává druhou za faul na Baroše a jde ven.
75. minuta
Weisse juniora jeho otec stahuje ze hřiště, nahrazuje jej Sapara.
73. minuta
Vše jinak. Plašil ztratil míč a zbytečně zatáhl ve vápně Zabavníka. Penaltu s přehledem proměnil Hamšík, přestože Čech vystihl směr.
72. minuta
Češi teď roztočili uragán, střely, centry, zatím se ale gólově neurodilo, přestože střely Pudila a Grygery si to vyloženě žádali. Češi do toho!