Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie

Chelsea po Čechově chybě v závěru jen remizovala

20:56aktualizováno  21:02
Fotbalisté Chelsea přišli po chybě brankáře Petra Čecha ve Wiganu dvě minuty před koncem o vítězství a v zápase 16. kola anglické ligy jen remizovali 1:1. Svěřenci trenéra Andrého Villase-Boase tak nepotvrdili pondělní triumf nad vedoucím Manchesterem City a znovu zaváhali v boji o mistrovský titul.

Cheslea (Drogba) foto: Reuters

PL - 16. kolo

Blackburn - West Bromwich 1:2 (72. Dann - 52. Morrison, 89. Odemwingie), Everton - Norwich 1:1 (81. Osman - 28. Holt), Fulham - Bolton 2:0 (32. Dempsey, 34. Ruiz), Newcastle - Swansea 0:0, Wolverhampton - Stoke 1:2 (17. Hunt z pen. - 58. vlastní Doyle, 70. Crouch), Wigan - Chelsea 1:1(59. Sturridge - 88. Jordi Gómez).

Reprezentační gólman vyrazil Rodallegovu přízemní střelu pouze před opuštěného Jordiho Gómeze a španělský záložník už neměl problém zakončit do prázdné branky.

Hosté se proti sestupem ohroženému celku od začátku trápili. V 59. minutě sice "Blues" poslal do vedení z ojedinělé akce útočník Daniel Sturridge, ale na jeho osmou ligovou trefu v sezoně nikdo ze spoluhráčů nenavázal.

Chelsea ztrácí na vedoucí Manchester City šest bodů a má o zápas víc.