Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

20:00
Dobrý večer všem fanouškům českého fotbalu, dnes budeme bojovat proti Poláků o zachování naděje na baráž o postup na MS.
22:20
Zápas končí. Češi sice vyhráli, ale výhra Slovinců nám bere reálné naděje na postup. Přeji všem dobrou noc.
93. minuta
Jarolím skvěle našel na malém vápně Štajnera, ale ten v zakončení selhal.
22:18
Češi nechtějí v závěru komplikace a jsou aktivní dopřed s míčem na noze.
86. minuta
Dnes výborného Pudila nahradí na závěr utkání veterán Štajner.
83. minuta
Pěkný signál po trestném kopu ze strany pokutového území. Plašil dával zpětnou přihrávku na Baroše, který se opřel do míče a poslal jej metr nad branku.
79. minuta
Za obrovského aplausu tribun odchází Tomáš Rosický, nahradil jej David Jarolím.
77. minuta
Rychlou akci předvedli Poláci, ale zakočnující Lewandowski měl vychýlenou mužku.
73. minuta
Góoooooooooooooooool. Parádní spolupráce centrujícího Pospěcha a Hlavičkujícího Plašila. Vedeme 2:0.
71. minuta
Necid ukazuje sebevědomí. Zbavil se obránce pěknou kličkou, ale na poslední chvíli mu hostující obrana ukopla míč na rohový kop.
21:55
Náš odhad týkající se diváků byl přesný. Na Letné je 14.010 diváků. Smutné počty.
67. minuta
Baroš teď předvedl svou rychlost, po geniální přihrávce Rosického se řítil sám na branku, ale bohužel trefil pouze brankáře.
66. minuta
Jankulovski si narazil s Pudilem a ocitl se na úrovni penalty ve velké šanci, ale zakončení hodně odflákl.
62. minuta
Velká šance na zvýšení vedení. Rosický poslal míč z tresného kopu přesně na hlavu Sivoka. Poláky ale zachránil skvělým zákrokem gólman.
21:46
Slovinci se na Slovensku ujali vedení, což by znamenalo konec českých šancí.
59. minuta
Další žlutý faul. Glowacki stáhl unikajícího Pudila.
58. minuta
Čech znovu předvádí své umění. Jeleň hlavičkoval bez valného zájmu českých stoperů a český kapitán míč mířící do šibenice dokázal zadržet.
21:39
Necid ukázal přesně to, co českému týmu dosud chybělo - důraz ve hře. Dostal přihrávku do vápna od Rosického a proti dvou obráncům dokázal zakončit. Míč poslal placírkou do tyče, od které se nakonec došoural za brankovou čáru.
51. minuta
Góooooooooooooooooool!!! Roscický uvolnil Necida, který se prosadil důrazem a poslal míč od tyče do branky. Vedeme 1:0.