Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

SLEDUJTE V PODROBNÉ REPORTÁŽI UTKÁNÍ ČESKO-SEVERNÍ IRSKO!
22:37
Utkání skončilo, Češi skončili ve své skupině na 3. místě, z postupu se nakonec radují Slováci, do baráže míří Slovinci. Děkuji Vám za pozornost a u dalších on-line přenosů se budu těšit nashledanou.
91. minuta
Sivokova hlavička po rohovém kopu spoluhráče nenašla, vypadá to, že Česko zakončí kvalifikaci se stejným soupeřem stejným výsledkem, jakým ji otevřelo - teda 0:0.
V San Marinu utkání skončilo, Slovinci si výhrou 3:0 zajistili minimálně baráž, Češi se do Jižní Afriky nepodívají.
88. minuta
Akce po ose Štajner, Plašil, Papadopulos opět brankou nekončí, střelu českého útočníka zblokovala hostující obrana.
87. minuta
Další český výpad opět nekončí gólem, Češi si dávali centry v pokutovém území přednost.
85. minuta
Další závar před severoirskou brankou zakončená tvrdou ranou Jankulovskiho, Taylor ji ale s námahou vyrazil. Stejně tak hostující brankář spacifikoval i rohový kop Plašila.
83. minuta
Papadopulos nahrazuje Jarolíma.
82. minuta
Po Hlouškově sklepnutí se dostal do obrovské šance Baroš, ale nedal, vzápětí se neprosadil ani po centru Plašila.
Slovinci si jdou pro postup, vedou již 3:0. Slováci zatím na sněhu a ledu v Polsku v klidu hlídají výsledek 1:0.
74. minuta
Baroš dostává za protesty žlutou kartu, vzápěti je stejně potrestán Hughes.
72. minuta
Jiří Štajner střídá Tomáše Rosického.
65. minuta
Healy střílel zpoza vápna jen do náruče Petra Čecha.
Rozhodnuto: San Marino prohrává již 0:2 se Slovinskem.
58. minuta
"Slávistické" střídání, Adam Hloušek nahrazuje dnes bývalého hráče Slavie, nyní útočníka CSKA Moskva, Tomáše Necida.
57. minuta
Rosický po rychlé akci Baroše se nakonec rozhodl zakončovat sám, obránce soupeře šajtlí ale neprostřelil.
52. minuta
Přetažený centr Jankulovskiho na Plašila, ten vracel do ohně, odvrátil na roh Craigan. Z následného rohu Plašil mířil přímo do branky Taylor vytěsnil jeho míč na další rohový kop.
49. minuta
Další průnik McGinna skončil centrem napříč českým pokutovým územím. Naštěstí pro české fotbalisty.
21:34
Druhý poločas právě začal výkopen Severních Irů.
21:14
První poločas je u konce, stejně tak v San Marinu i Polsku, stavy jsou stále stejné - San Marino-Slovinsko 0:1, Polsko-Slovensko 0:1. Za patnáct minut se na vás budu opět těšit.