Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

18:36
Utkání je za námi. Češi svého soka rozdrtili rekordním výsledkem 8:0. Přeji příjemný zbytek dnešního večera.
20. minuta
V hledišti se zpívá, na ledě už se dohrává. O vítězi je dávno rozhodnuto.
18. minuta
Slovákům se přesilovka vůbec nevydařila. Štěpánka pořádně nohrozili.
17. minuta
Zahrozili jsme v oslabení. Do zakončení se dral Olesz.
16. minuta
Rolinek v pozici obránce fauloval a budeme hrát v oslabení.
16. minuta
Michálek ukázal, že je přesně ten typ hráče, který nám chběl - nyní se opět natlačil před branku a doklepával střílenou přihrávku Eliáše.
18:21
Slováci se tam teď pustili do maličkého Čajánka a síly ve strkanici musel vyrovnávat Jágr. Rozhodčí vylučuje horké hlavy na obou stranách.
15. minuta
Češi sice kombinují v útočném pásmu, ale střílí už minimálně.
13. minuta
Další těžký zákrok Štěpánka po ráně Bicka. Ale v zápětí Růžička fauluje Kotalíka a Slováci budou hrát v oslabení.
18:13
Češi už se nikam nehoní. Viditelně zvolnili - mají nahráno.
9. minuta
Slováci při snaze o čestný úspěch předvádí zatím nejlepší výkon v zápase. Nagy teď trefil dokonce tyč. A v tomto ohledu snižuje na 1:3.
6. minuta
Eliáš teď skvěle našel volného Michálka, ale tomu se při střele svezl puk z hokejky.
5. minuta
V útočném pásmu se teď usadila česká první formace. Přihrávku Čajánka na volného Jágra však vystihl Halák.
4. minuta
Hossa se po přiklepnutí Bartečka dostával sám před Štěpánka, který zasáhl skvěle. V zápěti jej prověřil Bartečko a Štěpánek znovu předvedl své kvality.
2. minuta
Aktivněji tentokrát začali Slováci. Štěpánek má mnohem více práce. Picek už byl ve velké šanci, ale maldý český gólman vytáhl dobrý zákrok.