Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie

Hokejové utkání Česko-Slovensko sledujte on-line živě minutu po minutě!
08:12
Děkuji vám za pozornost - další zpravodajství z olympijských her, ohlasy po zápase čtěte na www.lidovky.cz/vancouver nebo sledujte v kontinuálním on-line - ZDE!
08:11
Utkání končí! Úvodní federální bitvu lépe zvládli čeští hokejisté - nad Slovenskem vítězí 3:1!
60. minuta
V obrovské šanci Plekanec, Halák svého spoluhráče z Montrealu ale vychytal.
59. minuta
Slováci na zvrat nemají, Češi hrají v útočném pásmu.
58. minuta
Zápas se blíží do závěru, Češi kontrolují hru.
57. minuta
Jágr je v obrovské pohodě, hvězdný útočník připravil šanci pro Čajánka, potupná nula z kolonky střel je smazána!
55. minuta
Neskutečné - 10:0 na střely v poslední části pro Slováky.
53. minuta
Slovensko
Uuuuf - v obrovských šancích nejdříve Gáborík, poté Hossa a následně opět Gáborík, Vokoun je ale skvělý. Slovenský snajpr už vypálil směrem na českého brankáře 11 puků.
51. minuta
důležité
Poslední šance? Hejda zastavil Gáboríka, Slováci mají přesilovou hru!
50. minuta
důležité
A čas plyne pro Slováky hodně rychle, závěrečná třetina je již v polovině a pozorná obrana českého výběru je momentálně do ničeho vážnějšího nepouští.
48. minuta
Jágrovu pobídku ke skórování nevyužil Červenka.
07:49
Hraje se parádní hokej nahoru-dolů. Fanoušci se musí bavit, více ale zatím čeští.
45. minuta
Slovensko
Pálffy tečoval Sekerovu střelu, naštěstí mimo branku.
44. minuta
Hraje se nahoru dolů, větší šance se ale nekonají.
42. minuta
Slovensko
Zedník v šanci, naštěstí ale Vokouna nepřekvapil.
41. minuta
důležité
Poslední třetina začíná, stejně jako ta druhá, náporem Slováků. Odpověď si připravil Havlát-Eliáš-Plekanec, Halák ale bezchybný.
40. minuta

Druhá třetina, ve které byli Slováci lepší ale nakonec vyhrávají opět Češi, zásluhou fantastického výkonu Jaromíra Jágra! Na střely ale vyhráli Slováci 13:12.

• Jaromír Jágr na střídačce.

Jaromír Jágr na střídačce. / Autor: Reuters

40. minuta
A je to 3:1 - využíváme přesilovou hru!!!! V čase 39:52 Židlický vypálil, Jágr nádherně předložil před brankou Plekancovi a vedeme o dva góly.