Zápas končí, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
59. minuta
Přitvrzuje se, Čajánek nabídl krosčekem přesilovku Norům.
57. minuta
Ask se snaží překonat Pruska, ten je ale bezchybný. Norové se zkouší pošťuchovat, ale proti našim obráncům nemají šanci.
56. minuta
Další parádní přihrávka Jágra, ale norský brankář vystihl stahovačku Židlického. Následně likviduje obrovitý Nor šance Vašíčka, Klepiše a Blaťáka.
55. minuta
Norům přesilovka vůbec nevychází. Zápas, zdá se, už jen dohrají.
53. minuta
Šesté vyloučení českého hokejisty, na trestnou lavici se posadí Rachůnek.
52. minuta
GÓÓÓÓÓL!!! Prosadil se z úhlu Jakub Klepiš, jen nahodil puk na Lysenstöena a ten poprvé dnes chybuje - puk mu prošel mezi přední tyčí a tělem - 5:2.
51. minuta
Rolinek pálil po střele Židlického křížem přes útočné pásmo, ale neprosadil se, Lysenstöen znovu skvěle.
49. minuta
Češi přesilovku zase nevyužili, přestože měl Čajánek velkou šanci, Norové následně šli do brejku, Prusek byl nepříjemně sražen, ale měl by být v pořádku. O pár vteřin později se netrefil ani Tomáš Plekanec.
47. minuta
Hemský se ve velké šanci před Lysenstöenem neprosadil, Češi budou hrát přesilovou hru.
45. minuta
Norové se tlačili před Pruska, ten se štěstím zachránil.
43. minuta
Další obrovská šance, z dorážky se neprosadil Plekanec z podobné pozice jako při první brance Marka, Lysenstöen opět parádně, o pár vteřin později opět skvěle vychytal Blaťáka.
42. minuta
Další český samostatný nájezd po chybě norského beka, který Hlinku ani neatakoval, Lysenstöen opět skvěle.
41. minuta
Třetí třetina začala přesilovkou Norů, do úniku se dostal Čajánek, Lysenstöena ale nepřekonal.
40. minuta
V čase 19:52 se trefuje od modré Zuccarello, Norové sehráli přesilovku 5 na 3 skvěle, Čechy zatlačili před Pruska, ten po několika skvělých zákrocích nakonec kapituloval. Ve třetí třetině budou Norové pokračovat v přesilovce, druhou část překvapivě vyhráli. Po přestávce tak bude o co hrát.
40. minuta
Ve vzájemné souboji s Norem fauloval Marek soupeře a budeme hrát ve třech.
39. minuta
Norové svou přesilovku nevyužili. Ale Židlický si půjde odpočinout po pár vteřinách opět na trestnou lavici, jeho trest se přesune do třetí třetiny.
37. minuta
Klepiš zatáhl kotouč po pravém křídle, stáhl si jej na střed, ale do střely se mu postavil obránce, ani Plekanec se z dorážky neprosadil. Na druhé straně fauloval český kapitán Židlický Thoresena a budeme hrát oslabení.
35. minuta
Jágr našel krásně před brankou volnému Čajánkovi, toho skvěle vychytal norský brankář. O pár vteřin později tentýž hráč připravil šanci také pro Blaťáka, ten trefil tyč.
33. minuta
GÓÓÓÓÓL!!! Blaťák z mezikruží střílí snadný gól, Norové byli v té době daleko za brankou. Olesz mu skvěle přihrál, poté co puk zatáhl do pásma rychlík Jaroslav Hlinka - 4:1. Gól tak daly všechny české útoky.