SLEDUJTE OSMIFINÁLE ČESKO-LOTYŠSKO V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
06:30
Dramatu je konec. Jsme ve čtvrtfinále, přeji všem klidnější den než byl tento infarktový zápas. A v noci opět nashledanou ve stejném čase se budu těšit komentování utkání Česko-Finsko.
66. minuta
gól
Góóóól!!!! Krejčí, nejaktivnější český hráč David Krejčí trefil mezi Masalskisovy betony.
65. minuta
Lotyšsko
Redlihsovu střelu vyrazil jistý Vokoun.
63. minuta
Ofenzivní smršť ze třetí třetiny je u konce, oba týmy se bojí udělat chybu. Lotyši teď zahráli snad první zakázané uvolnění v zápase.
62. minuta
Do šance se neprotlačil ani Krejčí.
61. minuta
Prodloužení začalo šancí Karsumse.
Po 60 minutách je vyrovnáno. Čeká nás prodloužení. Čeští hokejisté měli mnohem více šancí, Masalskis branku ale zaklel. V poslední minutě trefil tyč Plekanec. Na střely to bylo v této části hry 17:7.
60. minuta
V šanci Plekanec, ani on se ale neprosadil. Poslení vteřiny zápasu.
59. minuta
Poslední dvě minuty zápasu, Krejčího útok je v tlaku, ale nic z něho. Masalskis branku snad zaklel, neprosadil se ani Havlát.
57. minuta
gól
Je zle. Lotyši vyrovnali. Redlihs se trefil poté co si pravé tyčky Vokounovy branky na odraz střely od zadního mantinelu.
56. minuta
Lotyši zase háčkují v našem obranném pásmu, Češi jsou očividně zaraženi, bez pohybu.
54. minuta
Lotyšsko
Puk ztratil na modré Eliáš, Lotyši brejk 3 na 2 nevyužili, začíná jít do tuhého.
52. minuta
gól
Tak tohle není dobré. Niživijs se dostal k puku před brankou a překonal Vokouna. Švédský stín vyřazení z roku 2002 se přiblížil!
50. minuta
Lotyšsko
Ani Vokoun se nenechal zahanbit, haškovským stylem na zádech zlikvidoval samostatný nájezd Berzinše.
49. minuta
Uuuuuu..Tak to je tlak. Masalskis ztrotil dorážku Židlického, ale jen pod sebe, Vašíček jej ale nedokázal dotlačit do branky. Následně pálil Kaberle, ale neprošla ani dorážka Rolinka. Aby nás to nemrzelo.
48. minuta
Kubova bomba trefila jen boční oblouk Masalskisovy svatyně, následně nepropálil těla před sebou Kaberle.
47. minuta
Daugavinš držel Plekance a jde ven. Chtělo by to uklidňující třetí gól.
46. minuta
Útok mladíku Červenka-Krejčí-Fleischmann dělá Lotyšům obrovské problémy, tentokrát se ale do vyložené šance nedostal.