Baroš odstoupil hned na začátku, hráči se prali už při rozcvičování

22:28aktualizováno  22:34
Český fotbalový reprezentant Milan Baroš si zřejmě dva měsíce nezahraje. Ve včerejším istanbulském derby s Fenerbahce si útočník Galatasaraye podle prvních informací tureckých médií zlomil kost v nártu.

Stalo se tak po ostrém faulu záložníka Emreho, po kterém musel Baroš již po dvou minutách hry odstoupit. Galatasaray bez něj prohrál 1:3. Istanbulské derby bylo hodně vyhecované a hráči se poprali již během předzápasového rozcvičování. Horká krev se přenesla i do zápasu a již po dvou minutách domácí kapitán Emre u postranní čáry ostře zajel do Baroše.

Nejlepší střelec minulého ročníku turecké ligy byl v zámezí ošetřován, ale do hry se již nevrátil a odjel do nemocnice na vyšetření. Tam podle tureckých médií lékaři odhalili zlomeninu v oblasti nártu levé nohy.

Pro Baroše je zranění velkou ranou, protože v Turecku hraje stále ve výborné formě. Na podzim vstřelil ve 20 zápasech již 15 branek a s pěti góly je druhý v tabulce střelců turecké ligy.

Pokud se potvrdí předpokládaná minimálně dvouměsíční pauza, nezúčastní se Baroš v polovině listopadu přípravného turnaje ve Spojených arabských emirátech pod vedením nového kouče národního týmu Michala Bílka.

Šárka Hamrusová: Díky laktační poradkyni jsem si přestala myslet, že je chyba ve mně

Šárka chtěla kojit. Chvíli to ale vypadalo, že se jí to nepodaří. Díky správně zvolené laktační poradkyni nakonec dosáhla úspěchu. Poslechněte si...