18:52
Zápas skončil. Remíza 1:1 nakonec neřeší nic ani pro jednoho z rivalů a pokud zítra vyhraje Chelsea nad Evertonem, dostane se do čela. Arsenal opět ztratil na čtvrtou Aston Villu. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera poslední adventní neděle a zároveň přeji příjemné Vánoce.
18:51
90. + 1. minuta: Začínají taktická střídání Wengera. Eboue nahrazuje Nasriho.
18:50
90. minuta: Uuuf, El Zhar, marocký útočník hostí mohl být hrdinou, jeho hlavičce chyběly centimetry. Nastavovat se budou tři minuty.
18:47
88. minuta: Hosté naposledy střídají - N´Gog nahrazuje Lucase.
18:46
86. minuta: Levačkou natáhl ke střele Agger a jen těsně minul pravou tyč Almuniovy branky.
18:43
85. minuta: Centr před Almuniu nikdo z hostí nezasáhl. Začíná poslední pětiminutovka zápasu.
18:43
Van Persieho centr nakonec nezasáhl nikdo z domácích.
18:42
82. minuta: Insúa zmateně vybojoval roh pro domácí.
18:40
81. minuta: Další žlutou dostává hostující Lucas. A El Zhar střídá hrdinu první půle Keana.
18:40
80. minuta: Nasri vypálil ze 25 metrů, ovšem pravačkou hodně nepřesně.
18:36
79. minuta: Arsenal i v deseti zavřel hosty před jejich vápno, ovšem nic z toho nevytěžil, stejně dopadl na druhé straně se svým průnikem Babel.
18:33
75. minuta: Gallas zastavuje úprk Gerrarda na hraně pokutového území, podle všeho čistě.
18:31
72. minuta: Carragher zastavil faulem protiútok Arsenalu a je tu další karta. Webb je tahá rychleji než při mariáši.
18:30
70. minuta: Domácím tečou nervy, Sanga zkosil Rieru a dostává žlutou kartu, za protesty a nadávky na Webba ale mohl dostat ihned další. A hosté střídají, Rieru nahrazuje Babel.
18:27
69. minuta: Arsenal předvádí rychlá protiútok, Songovi chyběl po přiťuknutí Van Persieho v pokutovém území jen krůček k zakončení.
18:23
A domácí publikum po celou dobu, co má míč pod kontrolou hostující tým bučí. Další žlutou vidí Van Persie za faul na Xabiho.
18:19
62. minuta: Uuuuuuuuuch, Adebayor se snažil vybojovat míč na Arbeolovi, trefil jej rukou do obličeje a dostává druhou žlutou a následně ČERVENOU kartu.
18:13
58. minuta: Druhý poločas je zatím opatrnější než první, ani jeden tým se nikam nežene.
18:09
Hraje se nahoru dolů, do šancí se ani jeden tým příliš nedostává.
18:06
46. minuta: Liverpool jde po vítězství, Lucas pálí tvrdě zpoza vápna, Almunia vyráží jen s námahou.