22:36
Loučím se s konstatováním, že rozhodčí obral český tým o vítězství, které si rozhodně zasloužil. Dobrou noc všem!
22:33
Suarez pád v pokutovém území zcela jednoznačně nafilmoval a rozhodčí mu to sežral i z navijákem. Místo žluté karty pískl penaltu v 90. minutě. Neuvěřitelné!!!
22:30
90. minta: Zářez v přímém přenosu!!! Rozhodčí odpískal naprosto absurdní penaltu. Tu Suarez proměnil ala vršovický dloubák.
22:29
89. minuta: Slavia posiluje obranu. Černého střídá Cissé.
22:24
84. minuta: Belaid hezky kroutil svůj přímý kop do vápna. Míč se odrazil na zadní tyč k Jarolímovi, který zakončoval hodně nepřesně.
22:23
83. minuta: Žlutou kartu dostal obránce Anita
22:22
82. minuta: Stadionem se nese skandování: Vláááďa Šmicer!!! To když se asistenti trenéra Jarolíma rozhodli poslat do hry zkušeného matadora. Střídá Šenkeříka.
22:21
81. minuta: Konečně hezká akce v podání domácích. Pěknou narážečku zakončil Suarez mimo branku.
22:19
Hráči Ajaxu jsou úplně zoufalí a nedokáží si pořádně přihrát ani na metr.
22:17
76. minuta: Marek Suchý fauloval v nebezpečné vzdálenosti a ještě vyfasoval žlutou kartu. Suaréz však svůj kop poslal vysoko nad branku.
22:15
75. minuta. Ajax střídá. Ze hřiště odešel Cvitanich, nahradil ho Leonardo.
22:13
73. minuta: Sešívaní předvedli skělý brejk. Černý prodloužil přihrávku Hubáčka na Šenkeříka, který ale pálil jen doprostřed branky, kde stál gólman.
22:12
72. minuta: Slavia střídá. Jandu nahradil Ivana.
22:08
68. minuta: Solidně vypadající postup Slavie zastavil praporek pomezního. Janda byl v ofsajdu.
22:06
66. minuta: Suarez se dožadoval penalty tak vehementně, až vyfasoval žlutou kartu.
22:04
64. minuta: Střelec úvodní branky Vermaelen se opět pověsil do vzduchu po rozehrávce rohu, ale tentokrát mířil nad.
22:02
Ajaxu to nejde. Nyní se dvakrát po sobě jeho hráči srazili a přišli tak o míč. Podruhé Slavia zahrozila, ale Janda nebyl ve vápně důrazný.
22:00
60. minuta: Ajax teď předvedl pořádný zámek. Po zákroku Krajčíka chtěli diváci penaltu, ale rozhodčí zůstal ledově klidný.
21:57
57. minuta: Sulejmani dobře nacentroval. Hlavičku de Jonga vyrazil Diviš na roh.
21:56
55. minuta: Černý cpal přihrávku na volného Šenkeříka, ale na poslední chvíli odvrátil Oleguer.