Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

16:52
Gambrinus liga 2008/2009 končí. Titul slaví Slavia, druhá skončila Sparta, třetí Liberec. Do Poháru UEFA se v posledním kole protlačila Olomouc. Do 2. ligy sestupují Zlín a Žižkov. Lidovky.cz vám děkují za pozornost a v příští sezoně se zase těšíme nashledanou. Příjemný zbytek soboty i celou neděli.
90. minuta
Kerič na Slavii vyrovnává, pojišťuje si první místo v tabulce střelců!
89. minuta
Kladno si "pojišťuje" udržení v 1. lize, Ostrava dává gól, trefuje se Zeher.
85. minuta
Domácí odpadli, po pěkné akci Vacka byl na velkém vápně sám Wilfried a zakončil přesně - 0:3.
81. minuta
Sparta vede 2:0, skvělou akci s Žofčákem zakončil přesnou střelou nejlepší hráč utkání Patrik Berger.
72. minuta
Hned z protiútoku se ovšem trefil Dvorník - 1:2. Dramata tak pokračují.
71. minuta
Zdá se být vše jasno na obou stranách tabulky, Příbram vede v Brně již 2:0, trefil se další "tradiční" střelec Nohýnek.
66. minuta
Příbram si jistí záchranu, v Brně dala první branku zásluhou Klesy!
47. minuta
Zlínští si koledují o historický debakl! Prohrávají již 1:6!!! Tentokráte skóroval i druhý útočník domácích Lafata.
46. minuta
Druhé poločasy začínají! Posledních 45 minut Gambrinus ligy v této sezoně.
45. minuta
Kladno zatím nebylo schopno vstřelil v 1. půli branku Ostravě a tak zatím zůstává na čtrnácté, 1. nesestupové pozici.
45. minuta
Příbram po první půli hraje v Brně bez branek a drží 13., nesestupovou pozici.
45. minuta
V závěru první půle se v Mladé Boleslavi trefuje po Bergerově centru a zaváhaní brankáře domácích trefuje Hubník.
45. minuta
Jablonec pokračuje ve střelnici, Zlín inkasuje popáté. Tentokrát se trefil do přesně do černého Loučka.
44. minuta
Kerič v Edenu snižuje na 1:2!
35. minuta
Zlín se pomalu loučí s nejvyšší sezonou, dostává již 4. gól! Trefil se Hloušek.
32. minuta
Slavia vede již 2:0, trefil se Ivana.
28. minuta
V Jablonci se střílí skutečně ostrými, Jablonec vede již 3:1, podruhé se trefil Michálek.
25. minuta
Zlín zásluhou Vyskočila snižuje.
22. minuta
Grajcar se trefuje parádně v 21. minutě v Edenu a Liberci se vzdaluje sen o 2. místě.